Sala Bankietowa


Organizujemy:

Chrzciny, Komunie, Wesela, Bankiety, Pikniki
Catering, Uroczystosci rodzinne, Uroczystosci okolicznosciowe, Bale okolicznosciowe
Konferencje i Szkolenia, Prezentacje, Spotkania biznesowe, Spotkania integracyjne

Ofertę naszego obiektu Arkadia znajdziecie Państwo również pod linkiem: http://meteor24.pl/info/arkadia-kordowo/.

Serdecznie zapraszamy!!


Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane, przestronne, stylowo wykończone wnętrza z wyjsciem na ogród, gdzie urzekajaca zieleń, urokliwy naturalny staw z pałką wodną i pięknymi kwiatami lili wodnych wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój oraz na długo pozostaną w pamięci.


W sali bankietowej wygodnie i komfortowo może oddać się bez reszty wspaniałej zabawie nawet 180 gości. Naszym Gościom oferujemy wyśmienita kuchnię i atmosferę sprzyjającą organizacji niezapomnianych imprez.

Tych z Państwa, którzy pragną zorganizować przyjęcie w Sali Bankietowej ARKADIA będzie nam miło powitać na wcześniej umówionym telefonicznie spotkaniu. Posiadamy też plac zabaw dla dzieci gdzie nasi milusińscy mogą również spędzić miło czas podczas trwania przyjęć okolicznościowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, które chciałyby zorganizować różnego rodzaju imprezy integracyjne czy też biznesowe nie tylko u Nas na miejscu ale także w formie cateringu.


Organizujemy również przyjęcia weselne, bankiety, bale, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne dla firm oraz inne rodzinne imprezy okolicznościowe. Wszystkim Gościom zapewniamy wyśmienitą kuchnię, fachowo zorganizowane imprezy zgodnie z Państwa życzeniem, profesjonalną obsługę kucharską i kelnerską oraz catering. Dostosujemy menu do Państwa budżetu i preferencji.